- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro silniční kolo a gravel
- Zapletená kola a dráty
- Zapletená kola
- Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x142 Shimano zadní
Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x142 Shimano zadní
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x142 Shimano zadníOdesíláme do 48 hodin40 999,00 Kč/ ks33 883,47 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x142 Shimano přední
Zipp 858 NSW Zadní Kolo s ořechem Shimano/SRAM HG je navrženo pro jezdce, kteří požadují ultimativní aero výkon. Využívá unikátní Sawtooth™ profil ráfku s proměnlivou hloubkou 77/82 mm a technologii HexFin™ ABLC dimples pro absolutní minimalizaci odporu a excelentní stabilitu v bočním větru.
Kolo je vybaveno špičkovým nábojem Zipp ZR1 SL Disc Brake s keramickými ložisky pro nejnižší možné tření. Pro maximální aerodynamiku a nízkou hmotnost je kolo zapleteno s pouhými 20 aero dráty Sapim CX-Ray. Ráfek je Hookless (TSS) s vnitřní šířkou 23 mm, určený pouze pro bezdušové pláště.
Tabulka Technických Informací
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 710845920035 |
| Modelová řada | 858 NSW Tubeless Disc Brake |
| Typ kola | Zadní |
| Určení | Silniční závody, Triatlon, Časovky |
| Výška ráfku | 82 – 85 mm (Sawtooth™) |
| Vnitřní šířka ráfku | 23 mm |
| Náboj | Zipp ZR1 SL (Disc Brake) |
| Ložiska náboje | Keramická (Hybridní) |
| Ořech | Shimano/SRAM HG (10/11-rychlostní) |
| Počet drátů | 20 |
| Uchycení kotouče | Center Lock |
| Osa | Pevná osa 12x142 mm |
| Hmotnost (přibližná) | Cca 853 g |
Zboží zařazeno v kategoriích


