- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro silniční kolo a gravel
- Zapletená kola a dráty
- Zapletená kola
- Zapletené kolo Zipp 454 NSW Center Lock Hookless 12x142 Shimano přední
Zapletené kolo Zipp 454 NSW Center Lock Hookless 12x142 Shimano přední
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Zapletené kolo Zipp 454 NSW Center Lock Hookless 12x142 Shimano předníOdesíláme do 48 hodin40 999,00 Kč/ ks33 883,47 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zapletené kolo Zipp 454 NSW Center Lock Hookless 12x142 Shimano přední
Zipp 454 NSW Zadní Kolo s ořechem Shimano/SRAM HG je navrženo pro jezdce, kteří maximalizují výkon s aerodynamickou výhodou. Ráfek využívá unikátní Sawtooth™ profil s proměnlivou hloubkou 53/58 mm a technologii HexFin™ ABLC dimples pro nejvyšší možnou stabilitu v bočním větru.
Kolo je vybaveno špičkovým nábojem Zipp ZR1 SL Disc Brake s keramickými ložisky, které poskytují výjimečně nízké tření a účinnost při každém šlápnutí. Ráfek je Hookless (TSS) s vnitřní šířkou 23 mm, určený pouze pro bezdušové pláště. Výplet tvoří 24 aero drátů Sapim CX-Ray pro optimální tuhost.
Tabulka Technických Informací
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 710845919930 |
| Modelová řada | 454 NSW Tubeless Disc Brake |
| Typ kola | Zadní |
| Určení | Silniční závody, Triatlon, Časovky |
| Výška ráfku | 53/58 mm (Sawtooth™) |
| Vnitřní šířka ráfku | 23 mm |
| Typ plášťů | Hookless Tubeless Ready |
| Náboj | Zipp ZR1 SL (Disc Brake) |
| Ložiska náboje | Keramická (Hybridní) |
| Ořech | Shimano/SRAM HG (10/11-rychlostní) |
| Počet drátů | 24 |
| Uchycení kotouče | Center Lock |
| Osa | Pevná osa 12x142 mm |
| Hmotnost (přibližná) | Cca 850 – 870 g |
Zboží zařazeno v kategoriích


