- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro silniční kolo a gravel
- Zapletená kola a dráty
- Zapletená kola
- Zapletené kolo Zipp 404 Firecrest Center Lock Hookless 12x142 XDR zadní
Zapletené kolo Zipp 404 Firecrest Center Lock Hookless 12x142 XDR zadní
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Zapletené kolo Zipp 404 Firecrest Center Lock Hookless 12x142 XDR zadníOdesíláme do 48 hodin17 999,00 Kč/ ks14 875,21 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zapletené kolo Zipp 404 Firecrest Center Lock Hookless 12x142 XDR zadní
Zipp 404 Firecrest Zadní Kolo s ořechem SRAM XDR je určeno pro jezdce používající moderní 12rychlostní silniční a časovkové sady SRAM. Hluboký ráfek 58 mm zajišťuje maximální aerodynamickou výhodu a stabilitu.
Ráfek s vnitřní šířkou 23 mm je Hookless (bezháčkový) a určený pouze pro bezdušové (Tubeless) pláště, čímž zlepšuje valivý odpor a jízdní komfort. Povrch využívá technologii ABLC Dimples pro optimalizaci proudění vzduchu.
Kolo je postaveno na náboji Zipp ZR1 DB a zapleteno s 24 dráty Sapim CX-Sprint ve 2x kříženém vzoru pro vysokou tuhost při přenosu síly.
Tabulka Technických Informací
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 710845867170 |
| Modelová řada | 404 Firecrest Tubeless Disc Brake B1 |
| Typ kola | Zadní |
| Určení | Silniční závody, Triatlon, Časovky |
| Výška ráfku | 58 mm |
| Vnitřní šířka ráfku | 23 mm |
| Typ plášťů | Hookless Tubeless Ready |
| Náboj | Zipp ZR1 DB (Ocelová ložiska) |
| Ořech | SRAM XDR (12/13-rychlostní) |
| Počet drátů | 24 |
| Druh drátů | Sapim CX-Sprint / CX-Ray |
| Uchycení kotouče | Center Lock |
| Osa | Pevná osa 12x142 mm |
| Hmotnost (přibližná) | Cca 787 g |
Zboží zařazeno v kategoriích



