- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro silniční kolo a gravel
- Zapletená kola a dráty
- Zapletená kola
- Zapletené kolo Zipp 404 Center Lock Hookless 12x100 přední
Zapletené kolo Zipp 404 Center Lock Hookless 12x100 přední
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Zapletené kolo Zipp 404 Center Lock Hookless 12x100 předníOdesíláme do 48 hodin17 999,00 Kč/ ks14 875,21 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zapletené kolo Zipp 404 Center Lock Hookless 12x100 přední
Zipp 404 Firecrest Přední Kolo je ikonou rychlosti. S ráfkem o výšce 58 mm je toto kolo navrženo pro maximální aerodynamickou efektivitu na rovinách a ve vysokých rychlostech.
Ráfek má moderní vnitřní šířku 23 mm, je Hookless (bezháčkový) a určený pouze pro bezdušové (Tubeless) pláště. Povrch ráfku využívá technologii ABLC Dimples pro minimalizaci aerodynamického odporu. Kolo je součástí řady Firecrest, která klade důraz na Total System Efficiency (TSE).
Kolo je postaveno na odolném náboji Zipp ZR1 DB a zapleteno s 24 dráty Sapim CX-Sprint. Uchycení kotouče je Center Lock a osa je pevná 12x100 mm.
Tabulka Technických Informací
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 710845867149 |
| Modelová řada | 404 Firecrest Tubeless Disc Brake B1 |
| Typ kola | Přední |
| Určení | Silniční závody, Triatlon, Časovky |
| Materiál ráfku | Karbon (Hookless, TSS) |
| Výška ráfku | 58 mm |
| Vnitřní šířka ráfku | 23 mm |
| Náboj | Zipp ZR1 DB (Ocelová ložiska) |
| Počet drátů | 24 |
| Druh drátů | Sapim CX-Sprint / CX-Ray |
| Uchycení kotouče | Center Lock |
| Osa | Pevná osa 12x100 mm |
| Hmotnost (přibližná) | Cca 660 g |
Zboží zařazeno v kategoriích



