- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro silniční kolo a gravel
- Zapletená kola a dráty
- Zapletená kola
- Zapletené kolo Zipp 303 XPLR SW Center Lock Hookless 12/142 XDR zadní
Zapletené kolo Zipp 303 XPLR SW Center Lock Hookless 12/142 XDR zadní
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Zapletené kolo Zipp 303 XPLR SW Center Lock Hookless 12/142 XDR zadníOdesíláme do 48 hodin18 599,00 Kč/ ks15 371,07 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zapletené kolo Zipp 303 XPLR SW Center Lock Hookless 12/142 XDR zadní
Zipp 303 XPLR SW Zadní Kolo je vlajková loď karbonových kol, navržená pro maximální efektivitu na gravelu i silnici. Tento konkrétní model je vybaven standardním ořechem XDR, který umožňuje použití s kazetami Sram 12 rychlostí.
Ráfek má hloubku 54 mm a ultra-širokou vnitřní šířku 32 mm, což je klíčové pro optimalizaci tvaru širokých bezdušových (Tubeless) plášťů (40–60 mm). Tato konstrukce s technologií TSE (Total System Efficiency) minimalizuje valivý odpor a zlepšuje pohodlí.
Kolo je postaveno na rychlém náboji Zipp ZR1 DB a zapleteno 24 dráty Sapim CX-Ray ve 2x kříženém výpletu pro optimální tuhost a přenos síly. Uchycení kotouče je Center Lock. S maximální systémovou hmotností 130 kg je připraveno na jakoukoli výzvu.
Tabulka Technických Informací
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 710845901447 |
| Model | 303 XPLR SW Carbon Tubeless Disc Brake |
| Určení | Gravel, All-road |
| Typ kola | Zadní |
| Materiál ráfku | Karbon (UD Carbon matt), Hookless (TSS) |
| Rozměr (průměr) | 700c (28 palců, ETRTO: 32-622) |
| Výška ráfku | 54 mm |
| Vnitřní šířka ráfku | 32 mm |
| Vnější šířka ráfku | 40 mm |
| Typ plášťů | Tubeless Ready (pouze pro schválené bezdušové pláště) |
| Doporučená šířka plášťů | 40 – 60 mm |
| Náboj | Zipp ZR1 Disc Brake (66 bodů záběru) |
| Ořech | SRAM (12-rychlostní) |
| Uchycení kotouče | Center Lock |
| Osa | Pevná osa 12x142 mm |
| Počet drátů | 24 |
| Druh drátů | Sapim CX-Ray J-Bend (Aero) |
| Druh výpletu | 2x křížený (Two-cross) |
| Váhový limit jezdce | 130 kg (Max. systémová hmotnost) |
| Max. tlak | 3.45 bar (50 PSI) |
| Technologie | ABLC Dimples, TSE (Total System Efficiency) |
| Hmotnost (přibližná) | Cca 800 g |
Zboží zařazeno v kategoriích

