- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 27,5"
- Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.65, 44-584 KevlarGuard černá+refexní pruh neskládací
Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.65, 44-584 KevlarGuard černá+refexní pruh neskládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.65, 44-584 KevlarGuard černá+refexní pruh neskládacíIhned k dodání369,00 Kč/ ks304,96 Kč bez DPH
Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.65, 44-584 KevlarGuard černá+refexní pruh neskládací
Schwalbe Road Cruiser v rozměru 27.5 x 1.65" (44-584) je drátový plášť z Active Line, který je skvělou volbou pro moderní městská, cestovní a trekingová kola s 27,5" koly. Šířka 1.65" nabízí ideální rovnováhu mezi komfortem a rychlostí.
Tento model je šetrný k životnímu prostředí, protože využívá Green Compound, ekologickou gumovou směs vyrobenou z recyklovaných a obnovitelných surovin. Vyznačuje se spolehlivým dezénem s dobrým valivým odporem pro plynulou jízdu po asfaltu a zpevněných cestách.
Základní ochranu proti defektům poskytuje vložka K-Guard (úroveň 3). Plášť je vybaven reflexním pruhem na bočnici, který výrazně zvyšuje pasivní bezpečnost a zajišťuje viditelnost kola ve tmě. Road Cruiser s drátovou patkou a kostrou 50 EPI je robustní plášť, na který se lze spolehnout při každodenním používání.
Tabulka technické specifikace
| Parametr | Hodnota |
| Produkt | Plášť Road Cruiser |
| Výrobce | Schwalbe |
| ETRTO Rozměr | 44-584 |
| Klasický Rozměr | 27.5 x 1.65" |
| Patka | Drátová (Wired) |
| Kvalitativní linie | Active Line |
| Směs | Green Compound (Ekologická) |
| Ochrana proti defektu | K-Guard (Úroveň 3) |
| Tlak (Min./Max.) | 3,5 - 5,5 bar (50 - 80 PSI) |
| Maximální zatížení | 95 kg (na jeden plášť) |
| EPI (Hustota kostry) | 50 |
| Hmotnost (cca) | 660 g |
| Doplňky | Reflexní pruh |
