- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 27,5"
- Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.4, 37-584 KevlarGuard černá+reflexní pruh neskládací
Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.4, 37-584 KevlarGuard černá+reflexní pruh neskládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.4, 37-584 KevlarGuard černá+reflexní pruh neskládacíIhned k dodání369,00 Kč/ ks304,96 Kč bez DPH
Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.4, 37-584 KevlarGuard černá+reflexní pruh neskládací
Schwalbe Road Cruiser v rozměru 27.5 x 1.40" (37-584), známý též jako 650B, je drátový plášť z Active Line, ideální pro moderní městská a trekingová kola. Tento model s černým běhounem a reflexním pruhem klade důraz na bezpečnost a udržitelnost.
Tento plášť využívá Green Compound, ekologickou gumovou směs vyrobenou z recyklovaných a obnovitelných surovin, což z něj činí udržitelnou volbu. Jeho profil zajišťuje lehký valivý odpor a spolehlivý grip na zpevněných cestách.
Ochranu proti defektům zajišťuje spolehlivá vložka K-Guard (úroveň 3). Reflexní pruh na bočnici výrazně zvyšuje pasivní bezpečnost, zajišťuje lepší viditelnost ve tmě a šeru. Road Cruiser s drátovou patkou a kostrou 50 EPI je robustní plášť s dlouhou životností, který je skvělou volbou pro každodenní dojíždění.
Tabulka technické specifikace
| Parametr | Hodnota |
| Produkt | Plášť Road Cruiser |
| Výrobce | Schwalbe |
| ETRTO Rozměr | 37-584 |
| Klasický Rozměr | 27.5 x 1.40" (650 x 35B) |
| Patka | Drátová (Wired) |
| Kvalitativní linie | Active Line |
| Směs | Green Compound (Ekologická) |
| Ochrana proti defektu | K-Guard (Úroveň 3) |
| Tlak (Min./Max.) | 4,0 - 6,0 bar (55 - 85 PSI) |
| Maximální zatížení | 85 kg (na jeden plášť) |
| EPI (Hustota kostry) | 50 |
| Hmotnost (cca) | 580 g |
| Doplňky | Reflexní pruh |
