- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 29"
- Plášť Schwalbe Johnny Watts LR 29x2.60, 65-622 AddixPerformance reflexní pruh neskládací
Plášť Schwalbe Johnny Watts LR 29x2.60, 65-622 AddixPerformance reflexní pruh neskládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Johnny Watts LR 29x2.60, 65-622 AddixPerformance reflexní pruh neskládacíIhned k dodání669,00 Kč/ ks552,89 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Plášť Schwalbe Johnny Watts LR 29x2.60, 65-622 AddixPerformance reflexní pruh neskládací
Plášť Schwalbe Johnny Watts LR s rozměrem 29 x 2.60 (65-622) je konstruován jako Long-Range varianta pro E-SUV a E-MTB kola, kde je primární požadavek na nízký valivý odpor a vysokou životnost. Díky tomuto provedení je plášť optimalizován pro dosažení většího dojezdu při konstantní rychlosti. Dezén HS604 poskytuje plynulý a tichý chod na pevných cestách, ale zároveň jistou trakci v terénu.
Plášť je certifikován E-50 (ECE-R75) pro rychlá elektrokola do 50 km/h a vyznačuje se vysokou nosností 120 kg. Patří do řady Performance Line s trvanlivou směsí ADDIX Performance. Plášť je dodáván s drátovou patkou a je opatřen reflexním pruhem pro maximální bezpečnost a viditelnost.
Technické informace
| Vlastnost | Hodnota / Popis |
| Název produktu | Johnny Watts LR (Long-Range) |
| Produktové číslo | 11159518 |
| EAN kód | 4026495924061 |
| Určení | SUV E-kola, E-MTB (dojezd, trakce, vysoké zatížení) |
| Rozměr (Palce) | 29 x 2.60" |
| Rozměr (ETRTO) | 65-622 |
| Verze / Provedení | Performance Line |
| Směs (Compound) | ADDIX Performance |
| Typ patky | Drátová (Wired / Draadband) |
| Typ pláště | Dušový (Tube Type) |
| Maximální zatížení | 120 kg |
| Min/Max tlak (BAR / PSI) | 1.2 – 2.6 bar / 17 – 38 psi |
| Hmotnost | 1115 g (Dle výrobce) |
| Hustota kostry (EPI) | 67 |
| E-Bike certifikace | E-50 (Homologováno pro elektrokola do 50 km/h, ECE-R75) |
| Barva | Černá + Reflexní pruh |
Zboží zařazeno v kategoriích
