- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Příslušenství
- Pumpy
- Elektrické mini kompresory
- Mikrokompresor PRO-T Plus 02 Mini Aku Pump
Mikrokompresor PRO-T Plus 02 Mini Aku Pump
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Mikrokompresor PRO-T Plus 02 Mini Aku PumpIhned k dodání1 019,00 Kč/ ks842,15 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Mikrokompresor PRO-T Plus 02 Mini Aku Pump
Zapomeňte na namáhavé ruční pumpování. Mini kompresor PRO-T Plus 02 je moderní akumulátorový pomocník, který díky svým kompaktním rozměrům (76 x 51 mm) a nízké hmotnosti 160 g snadno schováte do kapsy dresu nebo podsedlové brašny. I přes svou minimální velikost disponuje výkonným bezkartáčovým motorem o síle 60 W, který hravě dosáhne tlaku až 120 PSI.
Tento inteligentní kompresor je vybaven přehledným indikátorem stavu baterie a moderním nabíjením přes USB-C, což z něj dělá ideálního společníka na dlouhé vyjížďky i pro každodenní údržbu kol. Součástí balení jsou adaptéry pro všechny běžné typy ventilků (AV, FV) a jehla na míče, takže jej využijete nejen u silničních a horských kol, ale i při sportovních aktivitách.
Detailní tabulka specifikací
| Parametr | Hodnota |
| Model | PRO-T Plus 02 (24065) |
| Typ motoru | Bezkartáčový (Brushless) |
| Výkon motoru | 60 W |
| Maximální tlak | 120 PSI |
| Kapacita baterie | 1300 mAh |
| Typ akumulátoru | Li-Pol |
| Nabíjení | USB-C |
| Indikace stavu | LED indikátor stavu baterie |
| Kompatibilita ventilků | AV (autoventilek), FV (galuskový) |
| Rozměry | 76 x 51 mm |
| Hmotnost | 160 g |
| Příslušenství v balení | USB-C kabel, redukce na ventilky, jehla na míč |
Zboží zařazeno v kategoriích


