- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Jízdní kola a rámy
- Dětská kola
- Dětské kolo Leader Fox Spider 24 chlapecké reflexní žlutá
Dětské kolo Leader Fox Spider 24 chlapecké reflexní žlutá
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Dětské kolo Leader Fox Spider 24 chlapecké reflexní žlutáOdesíláme do 48 hodin7 900,00 Kč/ ks6 528,93 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Dětské kolo Leader Fox Spider 24 chlapecké reflexní žlutá
Leader Fox SPIDER 24" je lehké a odolné chlapecké horské kolo určené pro mladé cyklisty s výškou postavy od 135 do 145 cm. Díky kvalitnímu hliníkovému rámu a odpružené vidlici ZOOM FORGO (50 mm) nabízí perfektní jízdní vlastnosti jak na asfaltových cyklostezkách, tak v náročnějším přírodním terénu. Kolo je osazeno spolehlivými komponenty Shimano 3x7, které dítěti umožňují snadné řazení a zdolávání i prudších kopců.
Bezpečnost zajišťují účinné ráfkové brzdy Tektro V-Brake a širší pláště, které poskytují stabilitu na sypkém povrchu.
Technická specifikace
| Komponent / Systém | Specifikace |
| Rám | ALLOY 6061 (Hliníkový, chlapecká geometrie) |
| Velikost rámu | 14" (XXS) |
| Vidlice | ZOOM FORGO, zdvih 50 mm |
| Počet rychlostí | 21 (3x7) |
| Přehazovačka | SHIMANO ALTUS RD-M310-L |
| Přesmykač | SHIMANO TOURNEY FD-TZ500 |
| Řazení | SHIMANO ST-EF41 (páčkové, integrované s brzdou) |
| Brzdy | TEKTRO V-BRAKE (čelisťové) |
| Kliky s převodníky | PROWHEEL TC-CQ02, 42/32/22T, délka 160 mm |
| Kazeta / Vícekolečko | 7 rychlostí, rozsah 14-28T |
| Řetěz | KMC Z7 |
| Přední náboj | FORMULA HLINÍK |
| Zadní náboj | KT-A52R |
| Ráfky | 24", hliníkové, dvoustěnné |
| Pláště | INNOVA / CST, 24 x 2,10" |
| Řídítka | EXERACE, ocelová Hi-Ten, šířka 560 mm |
| Představec | EXERACE, hliníkový, délka 60 mm |
| Sedlovka | EXERACE, hliníková, průměr 27,2 mm, délka 250 mm |
| Sedlo | EXERACE (dětské sportovní) |
| Pedály | Plastové, odolné proti nárazu |
| Hlavové složení | CH-288TBW, BLACK, 1-1/8" AHEAD |
| Hmotnost | 13 kg |
| Nosnost | 80 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích





