- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro silniční kolo a gravel
- Zapletená kola a dráty
- Zapletená kola
- Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x142 XDR zadní
Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x142 XDR zadní
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x142 XDR zadníOdesíláme do 48 hodin40 999,00 Kč/ ks33 883,47 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x142 XDR přední
Zipp 858 NSW Zadní Kolo je navrženo pro jezdce, kteří požadují ultimativní aero výkon. Využívá unikátní Sawtooth™ profil ráfku s extrémní hloubkou 82–85 mm, která v kombinaci s technologií HexFin™ ABLC dimples zajišťuje nejvyšší aerodynamiku a excelentní stabilitu v bočním větru. Kolo je kompatibilní se sadami SRAM XDR.
Kolo je vybaveno špičkovým nábojem Zipp ZR1 SL Disc Brake s keramickými ložisky pro nejnižší možné tření. Pro maximální aerodynamiku a nízkou hmotnost je kolo zapleteno s pouhými 20 aero dráty. Ráfek je Hookless (TSS) s vnitřní šířkou 23 mm, určený pouze pro bezdušové pláště.
Tabulka Technických Informací
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 710845920042 |
| Modelová řada | 858 NSW Tubeless Disc Brake |
| Typ kola | Zadní |
| Určení | Silniční závody, Triatlon, Časovky |
| Výška ráfku | 82 – 85 mm (Sawtooth™) |
| Vnitřní šířka ráfku | 23 mm |
| Náboj | Zipp ZR1 SL (Disc Brake) |
| Ložiska náboje | Keramická (Hybridní) |
| Ořech | SRAM XDR (12/13-rychlostní) |
| Počet drátů | 20 |
| Uchycení kotouče | Center Lock |
| Osa | Pevná osa 12x142 mm |
| Hmotnost (přibližná) | Cca 853 g |
Zboží zařazeno v kategoriích


