- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro silniční kolo a gravel
- Zapletená kola a dráty
- Zapletená kola
- Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x100 přední
Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x100 přední
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x100 předníOdesíláme do 48 hodin32 999,00 Kč/ ks27 271,90 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zapletené kolo Zipp 858 NSW Center Lock Hookless 12x100 přední
Zipp 858 NSW Přední Kolo je inženýrské dílo navržené pro maximální aero výkon v silničních závodech a triatlonu. Využívá patentovaný Sawtooth™ profil ráfku s dynamickou hloubkou 82/85 mm a technologii HexFin™ ABLC dimples pro absolutní minimalizaci odporu a excelentní stabilitu v bočním větru.
Kolo využívá Hookless (TSS) konstrukci ráfku s vnitřní šířkou 23 mm, určenou pouze pro bezdušové pláště. Tato ultralehká verze je osazena nábojem Zipp ZR1 SL Disc Brake s keramickými ložisky, a je zapletena 20 aero dráty Sapim CX-Ray pro optimální poměr tuhosti a hmotnosti.
Tabulka Technických Informací
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 710845920004 |
| Modelová řada | 858 NSW Tubeless Disc Brake |
| Typ kola | Přední |
| Určení | Silniční závody, Triatlon, Časovky |
| Technologie ráfku | Sawtooth™ (Dynamický profil 77/82 mm) |
| Výška ráfku | 82 – 85 mm (Dynamická) |
| Vnitřní šířka ráfku | 23 mm |
| Náboj | Zipp ZR1 SL (Disc Brake) |
| Ložiska náboje | Keramická (Hybridní) |
| Počet drátů | 20 |
| Uchycení kotouče | Center Lock |
| Osa | Pevná osa 12x100 mm |
| Hmotnost (přibližná) | Cca 714 g |
Zboží zařazeno v kategoriích



