- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro silniční kolo a gravel
- Zapletená kola a dráty
- Zapletená kola
- Zapletené kolo Zipp 404 Firecrest Center Lock Hookless 12x142 Shimano zadní
Zapletené kolo Zipp 404 Firecrest Center Lock Hookless 12x142 Shimano zadní
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Zapletené kolo Zipp 404 Firecrest Center Lock Hookless 12x142 Shimano zadníOdesíláme do 48 hodin17 999,00 Kč/ ks14 875,21 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Zapletené kolo Zipp 404 Firecrest Center Lock Hookless 12x142 Shimano zadní
Zipp 404 Firecrest Zadní Kolo je standardem pro rychlé silniční závody, časovky a triatlon. Ráfek o výšce 58 mm je navržen tak, aby poskytoval nejlepší aerodynamiku a zároveň vynikající stabilitu.
Kolo je vybaveno standardním ořechem Shimano/SRAM HG, zajišťujícím kompatibilitu s běžnými 10 a 11rychlostními sadami. Ráfek s vnitřní šířkou 23 mm je Hookless (bezháčkový) a určený pouze pro bezdušové (Tubeless) pláště, čímž zlepšuje valivý odpor.
Kolo je postaveno na náboji Zipp ZR1 DB a zapleteno s 24 dráty Sapim CX-Sprint ve 2x kříženém vzoru, což zajišťuje maximální tuhost a přenos síly.
Detailní Tabulka Technických Informací
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 710845867163 |
| Modelová řada | 404 Firecrest Tubeless Disc Brake B1 |
| Typ kola | Zadní |
| Určení | Silniční závody, Triatlon, Časovky |
| Výška ráfku | 58 mm |
| Vnitřní šířka ráfku | 23 mm |
| Typ plášťů | Hookless Tubeless Ready |
| Náboj | Zipp ZR1 DB (Ocelová ložiska) |
| Ořech | Shimano/SRAM HG (10/11-rychlostní) |
| Počet drátů | 24 |
| Druh drátů | Sapim CX-Sprint / CX-Ray |
| Uchycení kotouče | Center Lock |
| Osa | Pevná osa 12x142 mm |
| Hmotnost (přibližná) | Cca 798 g |
Zboží zařazeno v kategoriích



