- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro silniční kolo a gravel
- Zapletená kola a dráty
- Zapletená kola
- Zapletené kolo Zipp 303 XPLR SW Center Lock Hookless 12/100 přední
Zapletené kolo Zipp 303 XPLR SW Center Lock Hookless 12/100 přední
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Zapletené kolo Zipp 303 XPLR SW Center Lock Hookless 12/100 předníOdesíláme do 48 hodin16 599,00 Kč/ ks13 718,18 Kč bez DPH
Zapletené kolo Zipp 303 XPLR SW Center Lock Hookless 12/100 přední
Zipp 303 XPLR SW Přední Kolo je vlajková loď karbonových kol, navržená s cílem minimalizovat valivý a aerodynamický odpor v segmentu Gravel. Využívá filozofii Total System Efficiency (TSE), která zohledňuje odpor, vibrace a hmotnost.
Ráfek s hloubkou 54 mm a ultra-širokou vnitřní šířkou 32 mm je optimalizován pro bezproblémovou integraci se schválenými gravel plášti (40–60 mm), čímž se dosahuje bezkonkurenční aerodynamické účinnosti a možnosti jízdy s velmi nízkým tlakem (až do $3,45 text{ bar} / 50 text{ PSI}$). Konstrukce Hookless (bezháčková) je kompatibilní pouze s bezdušovými plášti.
Kolo je postaveno na lehkém a odolném náboji Zipp ZR1 DB a zapleteno 24 dráty Sapim CX-Ray pro nízkou hmotnost a vysokou tuhost. Uchycení kotouče je řešeno standardem Center Lock a osa je pevná 12x100 mm.
Tabulka Technických Informací
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 710845901423 |
| Model | 303 XPLR SW Carbon Tubeless Disc Brake |
| Určení | Gravel, All-road |
| Typ kola | Přední |
| Materiál ráfku | Karbon (UD Carbon matt), Hookless (TSS) |
| Rozměr (průměr) | 700c (28 palců, ETRTO: 32-622) |
| Výška ráfku | 54 mm |
| Vnitřní šířka ráfku | 32 mm |
| Vnější šířka ráfku | 40 mm |
| Typ plášťů | Tubeless Ready (pouze pro schválené bezdušové pláště) |
| Doporučená šířka plášťů | 40 – 60 mm |
| Náboj | Zipp ZR1 Disc Brake |
| Ořech | N/A (Přední kolo) |
| Uchycení kotouče | Center Lock |
| Osa | Pevná osa 12x100 mm |
| Počet drátů | 24 |
| Druh drátů | Sapim CX-Ray J-Bend (Aero) |
| Druh výpletu | 2x křížený (Two-cross) |
| Váhový limit jezdce | 130 kg (Max. systémová hmotnost) |
| Max. tlak | 3.45 bar (50 PSI) |
| Technologie | ABLC Dimples, TSE (Total System Efficiency) |
| Hmotnost (přibližná) | Cca 670 g |

