- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro silniční kolo a gravel
- Zapletená kola a dráty
- Zapletená kola
- Diskové kolo Zipp Super 9 Carbon Center Lock Hookless 12x142 XDR
Diskové kolo Zipp Super 9 Carbon Center Lock Hookless 12x142 XDR
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Diskové kolo Zipp Super 9 Carbon Center Lock Hookless 12x142 XDROdesíláme do 48 hodin53 999,00 Kč/ ks44 627,27 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Diskové kolo Zipp Super 9 Carbon Center Lock Hookless 12x142 XDR
Zipp Super-9 Carbon Disk je navržen pro nekompromisní aerodynamiku v časovkách a triatlonu. Je optimalizován pro moderní 12/13rychlostní sady SRAM a je dodáván s ořechem SRAM XDR.
Disk je aerodynamicky optimalizován pro širší pláště, které lze díky vnitřní šířce ráfku 23 mm a konstrukci Hookless (TSS) jezdit s nižším tlakem, což vede k minimálnímu valivému odporu (TSE).
Tento model je vybaven nábojem Zipp ZR1 DB s keramickými ložisky s nízkým třením, které jsou klíčové pro udržení maximální rychlosti při minimálních ztrátách. Disk je kompatibilní s kotoučovými brzdami (Center Lock).
Tabulka Technických Informací
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 710845901331 |
| Modelová řada | Super-9 Carbon Tubeless Disc Brake |
| Typ kola | Zadní (Disk) |
| Určení | Triatlon, Časovky |
| Typ ráfku | Plný disk, Karbon (Hookless, TSS) |
| Vnitřní šířka ráfku | 23 mm |
| Typ plášťů | Hookless Tubeless Ready |
| Náboj | Zipp ZR1 DB |
| Ložiska náboje | Keramická |
| Ořech | SRAM XDR (12/13-rychlostní) |
| Počet drátů | N/A (Plný disk) |
| Uchycení kotouče | Center Lock |
| Osa | Pevná osa 12x142 mm |
| Hmotnost (přibližná) | Cca 1050 – 1116 g |
Zboží zařazeno v kategoriích





