- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro silniční kolo a gravel
- Zapletená kola a dráty
- Zapletená kola
- Diskové kolo Zipp Super 9 Carbon Center Lock Hookless 12x142 Shimano
Diskové kolo Zipp Super 9 Carbon Center Lock Hookless 12x142 Shimano
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Diskové kolo Zipp Super 9 Carbon Center Lock Hookless 12x142 ShimanoOdesíláme do 48 hodin53 999,00 Kč/ ks44 627,27 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Diskové kolo Zipp Super 9 Carbon Center Lock Hookless 12x142 Shimano
Zipp Super-9 Carbon Disk je navržen s jediným cílem: absolutní rychlost. Disk je aerodynamicky optimalizován pro širší pláště, které lze díky vnitřní šířce ráfku 23 mm a konstrukci Hookless (TSS) jezdit s nižším tlakem, což vede k minimálnímu valivému odporu. Tím kolo maximalizuje Total System Efficiency (TSE).
Tento model je vybaven nábojem Zipp ZR1 DB s keramickými ložisky s nízkým třením, které jsou klíčové pro udržení maximální rychlosti. Disk je kompatibilní s kotoučovými brzdami (Center Lock) a je dodáván s ořechem Shimano/SRAM HG, vhodným pro 10,11 a 12 rychlostní sady.
Tabulka Technických Informací
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 710845901324 |
| Modelová řada | Super-9 Carbon Tubeless Disc Brake |
| Typ kola | Zadní (Disk) |
| Určení | Triatlon, Časovky |
| Typ ráfku | Plný disk, Karbon (Hookless, TSS) |
| Vnitřní šířka ráfku | 23 mm |
| Typ plášťů | Hookless Tubeless Ready |
| Náboj | Zipp ZR1 DB |
| Ložiska náboje | Keramická |
| Ořech | Shimano/SRAM HG (10/11-rychlostní) |
| Počet drátů | N/A (Plný disk) |
| Uchycení kotouče | Center Lock |
| Osa | Pevná osa 12x142 mm |
| Hmotnost (přibližná) | Cca 1050 – 1116 g |
Zboží zařazeno v kategoriích





