- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Trekingové pláště
- Pláště 47-622
- Plášť Schwalbe Road Cruiser 47-622 KevlarGuard zlatožlutý bok neskládací
Plášť Schwalbe Road Cruiser 47-622 KevlarGuard zlatožlutý bok neskládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Road Cruiser 47-622 KevlarGuard zlatožlutý bok neskládacíIhned k dodání369,00 Kč/ ks304,96 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Plášť Schwalbe Road Cruiser 47-622 KevlarGuard zlatožlutý bok neskládací
Tento širší plášť s ETRTO 47-622 je určen pro trekingová kola a městské bicykly, kde je komfort prioritou. Plášť je v provedení s gumovým bokem (Gumwall), což znamená klasický černý běhoun s přírodní, negumovou bočnicí.
Road Cruiser z řady Active Line je opatřen osvědčenou technologií K-Guard (vložka z přírodního kaučuku zesílená vlákny Kevlar®), která zajišťuje solidní ochranu proti defektu při každodenním používání. U tohoto modelu je využita ekologická směs Green Compound, kde jsou polymery vyrobeny z recyklovaných a obnovitelných surovin. Tím je zaručena kvalita, dlouhá životnost a udržitelnost. Plášť 47-622 Gumwall je synonymem pro bezpečnou a pohodlnou jízdu s maximálním zatížením až 110 kg.
Tabulka technické specifikace
| Parametr | Hodnota |
| Model | Road Cruiser HS 484 |
| EAN Kód | 4026495813082 |
| Produktové číslo | 11101285 |
| Výrobce | Schwalbe |
| Rozměr ETRTO | 47-622 |
| Rozměr v palcích | 28" x 1.75" |
| Typ pláště | Drátový (WIRED) |
| Kvalitativní linie | Active Line |
| Směs | Green Compound |
| Provedení | K-Guard, Gumwall |
| Ochrana proti defektu | K-Guard (Úroveň 3) |
| Hustota kostry (EPI) | 50 |
| Barva | Gumový bok (černý běhoun) |
| Doporučený tlak | 3.0 - 5.0 bar (45 - 70 PSI) |
| Katalogová hmotnost | 800 g |
| Max. zatížení pneumatiky | 110 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích
