- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Příslušenství
- Nářadí
- Multiklíče
- Nářadí Zefal Z bar tool
Nářadí Zefal Z bar tool
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Nářadí Zefal Z bar toolIhned k dodání799,00 Kč/ ks660,33 Kč bez DPH
Nářadí Zefal Z bar tool
Zéfal Z Bar Tool je kompletní řešení pro rychlé opravy a údržbu, speciálně navržené pro horské cyklisty (Cross Country, Enduro). Jedná se o diskrétní systém, který v sobě skrývá celkem 15 funkcí a je uložen přímo uvnitř řídítek. Nářadí je lehké a kompaktní, díky čemuž o něm jezdec neví až do chvíle, kdy jej potřebuje.
Systém je zajištěn expanzním fixačním mechanismem, který zaručuje perfektní uchycení i v nejnáročnějším terénu. Sada obsahuje 11 šroubovacích bitů pro nejběžnější servisní úkony a ergonomické nářadí pro opravu bezdušových plášťů (tubeless repair kit). Součástí je také úložný prostor pro náhradní spojku řetězu a dodávaný nástroj na demontáž Presta ventilku. Koncové zátky řídítek jsou vyrobeny z anodizovaného a CNC opracovaného hliníku.
Technické informace
| Vlastnost | Hodnota / Popis |
| Název produktu | Z Bar Tool (Multi-nářadí a Tubeless sada) |
| EAN kód | 3420586602509 |
| Referenční kód produktu | 4310 |
| Počet funkcí celkem | 15 (11 bitů, Tubeless nářadí, držák spojky/ventilku) |
| Materiál | Ocel (nářadí) a Anodizovaný/CNC hliník (koncovky) |
| Hmotnost | 67 g + 36 g (Náhradní plášťové zátky součástí balení) |
| Rozměry | 120 mm x Ø 17.5 mm (bez koncovek) / 143 mm x Ø 17.5 mm (celková délka) |
| Kompatibilita řídítek (vnitřní Ø) | 17.5 mm až 21 mm (vnitřní průměr) |
| Nářadí (Bity) | Hex 2 / 2.5 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm |
| Nářadí (Ostatní) | Torx T10 / T25, Křížový šroubovák (PZ2 - značen ϴ4), Plochý šroubovák (SL2 - značen Ꚛ2) |
| Tubeless sada | Ergonomický nástroj na opravu bezdušových plášťů |
| Držák / Úložiště | Držák pro náhradní spojku řetězu a ventilkové jádro (Presta) |




