- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Příslušenství
- Držáky cyklocomputerů
- Držák Magicshine EVO MJ-6538 zesílený
Držák Magicshine EVO MJ-6538 zesílený
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Držák Magicshine EVO MJ-6538 zesílenýIhned k dodání399,00 Kč/ ks329,75 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Držák Magicshine EVO MJ-6538 zesílený
Tento držák představuje ideální řešení pro čistý kokpit, umožňující současnou montáž cyklopočítače i světla nebo akční kamery.
| Parametr | Specifikace |
| Model | Magicshine MJ-6538 |
| Materiál | Tvrzený plast (vysoká odolnost a nízká váha) |
| Hmotnost | 45 g (včetně adaptérů a šroubů) |
| Rozměry | 136 x 60 x 50 mm |
| Kompatibilita s řídítky | Kulatý profil o průměru 28 mm, 31,8 mm a 35 mm |
| Podporované cyklopočítače | Garmin™, Wahoo™, Bryton™ (včetně Edge 1040, Elemnt Roam v2 atd.) |
| Podporované příslušenství | GoPro™ Hero, DJI™ Action, Insta360™, držák na mobil |
| Kompatibilní světla | Série Magicshine EVO, RN, RAY, ALLTY, MONTEER a MJ |
| Obsah balení | Držák, adaptéry (Garmin, Wahoo, Bryton, GoPro, mobil), vymezovací podložky, imbusové klíče |
Zboží zařazeno v kategoriích




