- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Příslušenství
- Brašny na kolo
- Brašny na vidlici
- Brašna na vidlici Zefal Z-Adventure dry 4L
Brašna na vidlici Zefal Z-Adventure dry 4L
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Brašna na vidlici Zefal Z-Adventure dry 4LIhned k dodání649,00 Kč/ ks536,36 Kč bez DPH
Brašna na vidlici Zefal Z-Adventure dry 4L
Kompletní ochrana vybavení v extrémních podmínkách. Brašna ZEFAL Z Adventure Dry Bag je esenciální doplněk pro gravel, ultra cycling a bikepacking. Objem 4 litry poskytuje dostatečný prostor pro uložení stlačitelných předmětů, jako je oblečení nebo spací vybavení, s minimální zátěží.
Brašna je navržena pro maximální všestrannost. Lze ji použít jako brašnu na vidlici v kombinaci s klecí (např. ZEFAL Z Adventure Cage), na nosiči, nebo jako brašnu na řídítka po doplnění o speciální úchyt (harness). Produkt je kompatibilní se všemi standardními bikepacking klecemi.
Produkt je vyroben z odolného TPU 420D polyesteru, který garantuje stoprocentní vodotěsnost a ochranu proti blátu, prachu a dešti. Rolovací uzávěr optimalizuje kompresi obsahu a spolehlivě zamezuje průniku vlhkosti. Díky nízké hmotnosti 160 g a maximální doporučené zátěži 2,5 kg neomezuje komfort jízdy ani na technicky náročných trailech.
Technických Parametrů
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 3420586603148 |
| Výrobce | ZEFAL |
| Model | Z Adventure Dry Bag |
| Objem | 4 Litry |
| Barva | Červená (Red) |
| Materiál | TPU 420D Polyester |
| Vodotěsnost | Ano (Roll-top uzávěr) |
| Max. doporučená zátěž | 2,5 kg |
| Hmotnost brašny | 160 g |
| Rozměry | Ø 130 mm x 285 mm |
| Umístění | Vidlice, řídítka, nosič |




