- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Příslušenství
- Brašna na řídítka Zefal Z-Adventure F1
Brašna na řídítka Zefal Z-Adventure F1
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Brašna na řídítka Zefal Z-Adventure F1Ihned k dodání559,00 Kč/ ks461,98 Kč bez DPH
Brašna na řídítka Zefal Z-Adventure F1
Kompaktní úložné řešení pro nezbytnosti, které musí být během jízdy okamžitě dostupné. Brašna ZEFAL Z Adventure F1 s objemem 1,2 litru je ideální pro peněženku, telefon, nářadí nebo energetické doplňky. Tento model je navržen speciálně pro rychlou montáž na řídítka gravel, MTB i silničních kol.
Tělo brašny je z odolného 420D TPU polyesteru a je opatřeno vodotěsným zipem, který efektivně chrání obsah proti dešti a stříkající vodě. Vnitřní červená podšívka zvyšuje kontrast, což usnadňuje rychlé nalezení malých předmětů.
Montáž je rychlá a univerzální díky širokým páskům se suchým zipem. Systém je navíc doplněn o pěnové podložky, které zajišťují bezpečný odstup brašny od řídítek a tím udržují komfortní prostor pro ruce. Stabilita je zaručena pojistnou šňůrkou se zámkem, která se uchycuje kolem představce.
Brašna s nízkou hmotností pouhých 130 g neovlivní ovladatelnost kola. Maximální doporučená nosnost je 2 kg.
Tabulka Technických Parametrů
| Parametr | Hodnota |
| EAN kód | 3420586602936 |
| Výrobce | ZEFAL |
| Model | Z Adventure F1 |
| Určení | Brašna na řídítka |
| Objem | 1,2 Litru |
| Barva | Černá |
| Materiál | 420D TPU Polyester |
| Vodotěsnost | Voděodolný materiál a zip |
| Max. doporučená zátěž | 2 kg |
| Hmotnost brašny | 130 g |
| Rozměry | 200 mm x 90 mm x 90 mm |
| Montážní systém | Univerzální pásky na suchý zip + pojistná šňůrka |
| Speciální prvky | Pěnové podložky, červená vnitřní podšívka |




