- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 20"
- Plášť Schwalbe Smart Sam 20x1.85, 47-406 new K-Guard neskládací
Plášť Schwalbe Smart Sam 20x1.85, 47-406 new K-Guard neskládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Smart Sam 20x1.85, 47-406 new K-Guard neskládacíIhned k dodání299,00 Kč/ ks247,11 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Plášť Schwalbe Smart Sam 20x1.85, 47-406 new K-Guard neskládací
Schwalbe Smart Sam 20x1.85" z řady Active Line je univerzální drátový plášť s ETRTO 47-406, ideální pro dětská kola a skládací kola, která střídají jízdu na silnici a v lehčím terénu. Jedná se o osvědčený plášť, který je synonymem pro dlouhou životnost a spolehlivost.
Výrazný terénní dezén Smart Sam s kompaktním středovým pruhem zaručuje příjemné valivé chování s nízkými vibracemi na zpevněných cestách. Vnější bloky poskytují dobrou trakci a bezpečí mimo asfalt. O ochranu proti defektu se stará vložka K-Guard (úroveň 3), vyztužená Kevlar® vlákny. Tento model využívá standardní směs SBC (Standard Compound). Hledejte Smart Sam 20 palců drátový pro odolný a cenově dostupný plášť.
Tabulka technické specifikace
| Parametr | Specifikace dle výrobce (Schwalbe) |
| Název produktu | Plášť Schwalbe Smart Sam |
| Kvalitativní řada | Active Line |
| Určení | Dětská kola, Skládací kola, Univerzální |
| EAN kód | 4026495927642 |
| Kód výrobce | 11159561 |
| Velikost (palce) | 20 x 1.85" |
| Velikost (ETRTO) | 47-406 |
| Typ pláště | Drátový (WIRED Bead) |
| Konstrukce kostry | Standard |
| Hustota kostry (EPI) | 50 EPI (TPI) |
| Směs | SBC (Standard Compound) |
| Ochrana proti defektu | K-Guard (Level 3) |
| Tubeless Ready (TLR) | Ne (Tube Seal) |
| Min. / Max. tlak | Max. 4.5 bar (65 PSI) |
| Max. zatížení (na plášť) | 65 kg |
| Hmotnost (dle výrobce) | 435 g |
Zboží zařazeno v kategoriích
