- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 14"
- Plášť Schwalbe Smart Sam 14x1.50, 40-254 new K-Guard neskládací
Plášť Schwalbe Smart Sam 14x1.50, 40-254 new K-Guard neskládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Smart Sam 14x1.50, 40-254 new K-Guard neskládacíIhned k dodání229,00 Kč/ ks189,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Plášť Schwalbe Smart Sam 14x1.50, 40-254 new K-Guard neskládací
Schwalbe Smart Sam 14x1.50" s technologií K-Guard je spolehlivý všestranný drátový plášť určený pro menší ráfky, zejména pro dětská kola a invalidní vozíky. Tento plášť z Active Line si získal oblibu díky vynikajícím jízdním vlastnostem při střídání asfaltu a lehkého terénu.
Moderní terénní dezén se zahuštěným středovým pruhem zajišťuje příjemné odvalování s nízkými vibracemi a prodlužuje životnost. Úhlové vnější bloky poskytují optimální grip a bezpečnost v terénu. Plášť využívá směs Black'n'Roll (která nezanechává tmavé šmouhy na vnitřních podlahách) a je chráněn spolehlivou vložkou K-Guard (přírodní kaučuk zpevněný Kevlar® vlákny) proti defektům. Hledejte Smart Sam 14 palců pro bezpečnou a univerzální jízdu.
Tabulka technické specifikace
| Parametr | Specifikace dle výrobce (Schwalbe) |
| Název produktu | Plášť Schwalbe Smart Sam |
| Kvalitativní řada | Active Line |
| Určení | Dětská kola, Invalidní vozíky, Univerzální |
| EAN kód | 4026495927901 |
| Kód výrobce | 11159571 |
| Velikost (palce) | 14 x 1.50" |
| Velikost (ETRTO) | 40-254 |
| Typ pláště | Drátový (WIRED Bead) |
| Konstrukce kostry | Standard |
| Hustota kostry (EPI) | 50 EPI (TPI) |
| Směs | Black'n'Roll |
| Ochrana proti defektu | K-Guard (Level 3) |
| Tubeless Ready (TLR) | Ne (Tube Seal) |
| Min. / Max. tlak | Max. 4.5 bar (65 PSI) |
| Max. zatížení (na plášť) | 55 kg |
| Hmotnost (dle výrobce) | 235 g |
Zboží zařazeno v kategoriích
