- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 12"
- Plášť Schwalbe Smart Sam 12x1.50, 40-203 new K-Guard neskládací
Plášť Schwalbe Smart Sam 12x1.50, 40-203 new K-Guard neskládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Smart Sam 12x1.50, 40-203 new K-Guard neskládacíIhned k dodání196,00 Kč/ ks161,98 Kč bez DPH
Plášť Schwalbe Smart Sam 12x1.50, 40-203 new K-Guard neskládací
Schwalbe Smart Sam 12x1.50" s technologií K-Guard je ideální všestranný plášť pro menší kola, jako jsou dětská jízdní kola, odrážedla nebo invalidní vozíky. Tento drátový plášť z řady Active Line nabízí působivé všestranné jízdní vlastnosti pro ty, kteří střídají jízdu na asfaltu a v lehkém terénu.
Výrazný terénní dezén se vyznačuje kompaktním středovým pruhem, který zajišťuje příjemné valivé chování s nízkými vibracemi a mimořádně dlouhou životnost. Úhlové vnější bloky poskytují optimální přilnavost a bezpečnost v zatáčkách. Plášť využívá směs Black'n'Roll (speciálně pro vozíky, nezanechává šmouhy na podlahách) nebo SBC (Standard Compound) a spolehlivou ochranu K-Guard (přírodní kaučuk vyztužený vlákny Kevlar®) proti defektům. Hledejte Smart Sam K-Guard pro spolehlivost a univerzálnost v malém rozměru.
Tabulka technické specifikace
| Parametr | Specifikace dle výrobce (Schwalbe) |
| Název produktu | Plášť Schwalbe Smart Sam |
| Kvalitativní řada | Active Line |
| Určení | Dětská kola, Invalidní vozíky, Univerzální |
| EAN kód | 4026495927789 |
| Kód výrobce | 11159568 |
| Velikost (palce) | 12 x 1.50" |
| Velikost (ETRTO) | 40-203 |
| Typ pláště | Drátový (Wired Bead) |
| Konstrukce kostry | TwinSkin (U některých verzí), Standard |
| Hustota kostry (EPI) | 50 EPI (TPI) |
| Směs | Black'n'Roll (Nebo SBC - Standard Compound) |
| Ochrana proti defektu | K-Guard (Level 3) |
| Tubeless Ready (TLR) | Ne (Tube Seal) |
| Min. / Max. tlak | Max. 4.5 bar (65 PSI) |
| Max. zatížení (na plášť) | 50 kg |
| Hmotnost (dle výrobce) | 245 g |
