- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 29"
- Plášť Schwalbe Shredda Rear 29x2.50, 64-622 GRAVITY PRO TLR Addix UltraSoft radial skládací zadní
Plášť Schwalbe Shredda Rear 29x2.50, 64-622 GRAVITY PRO TLR Addix UltraSoft radial skládací zadní
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Shredda Rear 29x2.50, 64-622 GRAVITY PRO TLR Addix UltraSoft radial skládací zadníIhned k dodání1 539,00 Kč/ ks1 271,90 Kč bez DPH
Plášť Schwalbe Shredda Rear 29x2.50, 64-622 GRAVITY PRO TLR Addix UltraSoft radial skládací zadní
Schwalbe Shredda Rear 29x2.50 Gravity Pro TLR je inovativní 29" MTB plášť s radiální konstrukcí kostry, vyvinutý pro extrémní disciplíny Enduro a Downhill. Radiální uspořádání kordových vláken maximalizuje styčnou plochu pláště s terénem, čímž zajišťuje bezkonkurenční přilnavost, lepší tlumení a maximální brzdný výkon. Díky širšímu provedení 2.50" v kombinaci s velkým průměrem 29" překonává plášť překážky s lehkostí.
Plášť je osazen směsí ADDIX Ultra Soft, která je ideální pro agresivní jízdu a poskytuje vynikající tlumicí vlastnosti i za chladného počasí. Technologie TLR (Tubeless Ready) umožňuje jízdu s nižším tlakem a chrání proti defektům. Tento skládací plášť je díky konstrukci Gravity Pro Casing extrémně odolný a je certifikován pro použití na rychlých E-MTB (standard E-50). Zvolte Schwalbe Shredda Rear pro ultimativní kontrolu v Gravity segmetu.
Tabulka technické specifikace
| Parametr | Specifikace dle výrobce (Schwalbe) |
| Název produktu | Plášť Schwalbe Shredda Rear |
| Modelová řada/Verze | GRAVITY PRO |
| Použití | Zadní plášť (Rear) |
| Určení | Enduro, Downhill, All Mountain |
| EAN kód | 4026495940344 |
| Kód výrobce | 11654554 |
| Velikost (palce) | 29 x 2.50" |
| Velikost (ETRTO) | 64-622 |
| Typ pláště | Skládací (Folding Tire) |
| Konstrukce kostry | Radiální (Radial Carcass), Gravity Pro |
| Hustota kostry (EPI) | 67 EPI (TPI) |
| Směs | ADDIX Ultra Soft |
| Tubeless Ready (TLR) | Ano |
| E-Bike kompatibilita | E-50 (do 50 km/h) |
| Profil (Dezén) | HS639 |
| Max. tlak | 2.6 bar (38 PSI) |
| Max. zatížení (na plášť) | 115 kg |
| Hmotnost (dle výrobce) | 1500 g |
