- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 20"
- Plášť Schwalbe Road Cruiser Plus 20x1.75 PunctureGuard reflexní pruh neskládací
Plášť Schwalbe Road Cruiser Plus 20x1.75 PunctureGuard reflexní pruh neskládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Road Cruiser Plus 20x1.75 PunctureGuard reflexní pruh neskládacíIhned k dodání359,00 Kč/ ks296,69 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Plášť Schwalbe Road Cruiser Plus 20x1.75 PunctureGuard reflexní pruh neskládací
Pro koloběžky, skládací a dětská kola s menšími koly je k dispozici drátový plášť SCHWALBE Road Cruiser Plus v rozměru 47-406 / 20 x 1.75". Tento model představuje zvýšenou ochranu proti defektu díky extra účinné vrstvě PunctureGuard, což je robustní, 3 mm silný pás. Tato ochrana činí jízdu bezpečnější a prodlužuje životnost pláště.
Plášť používá udržitelnou směs Green Compound, kde jsou polymery vyrobeny z recyklovaných a obnovitelných surovin. Tím je zajištěna jak skvělá funkčnost, tak i ekologické hledisko. Active Line kvalita pláště zaručuje spolehlivost. Plášť je ideální pro ty, kteří hledají maximální ochranu defektu pro každodenní použití na malých kolech. Černá barva s reflexním pruhem zvyšuje viditelnost.
Tabulka technické specifikace
| Parametr | Hodnota |
| Model | Road Cruiser Plus HS 484 |
| EAN Kód | 4026495867290 |
| Výrobce | Schwalbe |
| Rozměr ETRTO | 47-406 |
| Rozměr v palcích | 20" x 1.75" |
| Typ pláště | Drátový (WIRED) |
| Kvalitativní linie | Active Line Plus |
| Směs | Green Compound |
| Provedení | PunctureGuard, TwinSkin, Reflex |
| Ochrana proti defektu | PunctureGuard (Úroveň 5) |
| Hustota kostry (EPI) | 50 |
| Barva | Černá-Reflex |
| Doporučený tlak | 3.0 - 5.0 bar (45 - 70 PSI) |
| Katalogová hmotnost | cca 545 g |
| Max. zatížení pneumatiky | 75 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích
