- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Duše na horská a krosová kola
- Duše 27,5"
- Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.4, 37-584 KevlarGuard bílý bok neskládací
Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.4, 37-584 KevlarGuard bílý bok neskládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.4, 37-584 KevlarGuard bílý bok neskládacíIhned k dodání299,00 Kč/ ks247,11 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Plášť Schwalbe Road Cruiser 27.5x1.4, 37-584 KevlarGuard bílý bok neskládací
Schwalbe Road Cruiser v rozměru 27.5 x 1.40" (37-584), známý také jako 650B, je drátový plášť z Active Line, který dodá vašemu městskému, cestovnímu nebo retro kolu jedinečný vzhled. Tato stylová varianta s bílou bočnicí (Whitewall) využívá udržitelnou směs Green Compound a je ideální pro dynamickou a individuální jízdu ve městě i na zpevněných cestách.
Plášť zajišťuje lehký chod a spolehlivost díky směsi Green Compound, vyrobené z obnovitelných a recyklovaných surovin. Je vybaven ochranou proti propíchnutí K-Guard (úroveň 3), která efektivně chrání proti defektům. Bočnice pláště je v klasickém designu "Whitewall", který se skvěle hodí na stylová kola.
Jedná se o robustní a lehký plášť s hustotou kostry 50 EPI a drátovou patkou.
Tabulka technické specifikace
| Parametr | Hodnota |
| Produktové číslo | 11101269 |
| EAN kód | 4026495812443 |
| Výrobce | Schwalbe |
| ETRTO Rozměr | 37-584 |
| Klasický Rozměr | 27.5 x 1.40" (650 x 35B) |
| Patka | Drátová (Wired) |
| Kvalitativní linie | Active Line |
| Směs | Green Compound (Udržitelné složení) |
| Ochrana proti defektu | K-Guard (Úroveň 3) |
| Tlak (Min./Max.) | 4,0 - 6,0 bar (55 - 85 PSI) |
| Maximální zatížení | 85 kg (na jeden plášť) |
| EPI (Hustota kostry) | 50 |
| Hmotnost (cca) | 580 g |
| Barevné provedení | Černý běhoun / Bílá bočnice (Whitewall) |
Zboží zařazeno v kategoriích
