- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 29"
- Plášť Schwalbe Rick 29x2.25 XC PRO Addix Speed TLR transparent skin skládací
Plášť Schwalbe Rick 29x2.25 XC PRO Addix Speed TLR transparent skin skládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Rick 29x2.25 XC PRO Addix Speed TLR transparent skin skládacíIhned k dodání1 259,00 Kč/ ks1 040,50 Kč bez DPH
Plášť Schwalbe Rick 29x2.25 XC PRO Addix Speed TLR transparent skin skládací
Pro Cross-Country závody a maximální rychlost je zde k dispozici Schwalbe Rick XC Pro Super Race v rozměru 29 x 2.25" (57-622). Tento skládací plášť byl vyvinut ve spolupráci s elitními sportovci a představuje nejnovější evoluci v XC segmentu, navrženou pro každou desetinu sekundy.
Kombinuje extrémně nízký valivý odpor se spolehlivou přilnavostí, čímž vyplňuje mezeru mezi modely Racing Ralph a Thunder Burt. Využívá nejlehčí a nejflexibilnější kostru Super Race Schwalbe a směs Addix Speed, což je závodní směs pro XC, která zaručuje maximální rychlost.
Plášť je Tubeless Ready (TLR), což umožňuje použití bez duše pro optimální výkon a ochranu proti defektu. Zesílená přechodová oblast mezi středovým a ramenním blokem (tzv. "Rock Block" zesílení) poskytuje lepší ochranu proti průpichu. Lehká, ale odolná Transparent Skin (průhledná/hnědá) bočnice podtrhuje jeho závodní charakter. Plášť je také E-bike kompatibilní do 25 km/h (E-25).
Tabulka technické specifikace
| Parametr | Hodnota |
| Produkt | Plášť Rick XC Pro |
| Výrobce | Schwalbe |
| ETRTO Rozměr | 57-622 |
| Klasický Rozměr | 29 x 2.25" |
| Patka | Skládací (Folding) |
| Kvalitativní linie | Evolution Line (XC Pro) |
| Konstrukce / Ochrana | Super Race (Nejlehčí) |
| Směs | Addix Speed |
| Tlak (Min./Max.) | Max. 3,7 bar (54 PSI) |
| Maximální zatížení | 120 kg (na jeden plášť) |
| EPI (Hustota kostry) | 67 |
| Hmotnost (cca) | 680 g |
| E-Bike Ready | Ano (E-25) |
| Tubeless Ready | Ano (TLR - Tubeless Easy) |
| Bočnice | Transparent Skin (Hnědá) |
