- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 29"
- Plášť Schwalbe Magic Mary 29x2.40, 60-622 AddixPerformance DoubleDefense TLE skládací
Plášť Schwalbe Magic Mary 29x2.40, 60-622 AddixPerformance DoubleDefense TLE skládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Magic Mary 29x2.40, 60-622 AddixPerformance DoubleDefense TLE skládacíIhned k dodání749,00 Kč/ ks619,01 Kč bez DPH
Plášť Schwalbe Magic Mary 29x2.40, 60-622 AddixPerformance DoubleDefense TLE skládací
Schwalbe Magic Mary 29x2.40 s technologií Addix Performance a DoubleDefense je bezkonkurenční volbou pro všechny downhill a enduro jezdce. Tento plášť je zkonstruován jako dokonalá gravity pneumatika, která poskytuje maximální trakci a přilnavost v zatáčkách i v těch nejtěžších a nejblátivějších podmínkách.
Agresivní a otevřený dezén s masivními bočními výstupky se zakusuje do podkladu, zajišťuje spolehlivé brzdění a optimální kontrolu nad jízdou. Inovativní V-drážky (V-Grooves) efektivně propojují každý výstupek s terénem pro ještě lepší grip.
S Performance Line kvalitou, extrémně odolnou směsí Addix Performance a ochranou Double Defense TLE (Tubeless Easy) je tento plášť připraven na intenzivní nasazení a je navíc certifikován pro E-biky (E-50) s rychlostí do 50 km/h. Vsaďte na spolehlivost a výkon na každém trailu.
Tabulka technické specifikace
| Parametr | Hodnota |
| Produkt | Schwalbe Magic Mary |
| EAN | 4026495935340 |
| Kód výrobce | 11654527 |
| Typ pláště | Skládací (Folding) |
| Použití | MTB, Downhill, Enduro, Freeride |
| Rozměr (palce) | 29 x 2.40" |
| Rozměr (ETRTO) | 62 - 622 |
| Směs (Compound) | ADDIX Performance |
| Linie kvality | Performance Line |
| Technologie bezduše | Tubeless Easy (TLE) |
| Ochrana proti defektu | Double Defense (DD) |
| Hustota kostry (EPI/TPI) | 67 |
| E-Bike Ready | Ano, E-50 (do 50 km/h) |
| Min. / Max. tlak | Max. 3,5 bar (50 PSI) |
| Maximální zatížení (při max. tlaku) | 125 kg |
| Hmotnost (cca) | 1230 g |
| Barva | Černá |
