- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 27,5"
- Plášť Schwalbe MAGIC MARY 27.5x2.40, 62-584 SuperDownhill TLE Addix UltraSoft skládací
Plášť Schwalbe MAGIC MARY 27.5x2.40, 62-584 SuperDownhill TLE Addix UltraSoft skládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe MAGIC MARY 27.5x2.40, 62-584 SuperDownhill TLE Addix UltraSoft skládacíIhned k dodání1 469,00 Kč/ ks1 214,05 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Plášť Schwalbe MAGIC MARY 27.5x2.40, 62-584 SuperDownhill TLE Addix UltraSoft skládací
Schwalbe Magic Mary je ultimativní gravity plášť a favorit mezi sportovci v disciplínách Downhill a Enduro. Poskytuje perfektní všestranné vlastnosti pro téměř všechny typy tratí a podmínek. Vyznačuje se propracovaným středním profilem s agresivním, otevřeným dezénem a silnými ramenními bloky, které zajišťují maximální brzdnou trakci a grip v zatáčkách, dokonce i v extrémně blátivém terénu.
Tato verze s produktovým číslem 11654180 je v konstrukci Super Downhill pro nekompromisní stabilitu a výkon. Používá nejměkčí směs ADDIX Ultra Soft, která má senzační tlumicí vlastnosti a perfektně funguje i v chladném počasí. Plášť je připraven pro Tubeless (TLE) použití a má zesílenou kostru 2x73 EPI. Rozměr je 27.5 x 2.40" (62-584).
Technické informace
| Vlastnost | Hodnota / Popis |
| Název produktu | Magic Mary |
| Produktové číslo | 11654180 |
| EAN kód | 4026495878197 |
| Linie kvality | Evolution Line (EVO) |
| Určení | Downhill, Enduro (ultimativní gravity plášť) |
| Rozměr (Palce) | 27.5 x 2.40" |
| Rozměr (ETRTO) | 62-584 |
| Verze / Konstrukce | Super Downhill |
| Směs (Compound) | ADDIX Ultra Soft |
| Typ patky | Skládací (Folding) |
| Těsnění (Seal) | TLE (Tubeless Easy - doporučeno pro Tubeless) |
| Hustota kostry (EPI) | 2x73 (Dual Casing pro Super Downhill) |
| Maximální zatížení | 115 kg |
| Min/Max tlak (BAR / PSI) | Max. 3.5 bar / Max. 50 PSI |
| Hmotnost | 1320 g |
| E-Bike certifikace | E-50 (Homologováno pro elektrokola do 50 km/h, ECE-R75) |
| Barva | Černá |
| Dezén (Tread) | HS447 |
Zboží zařazeno v kategoriích
