- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 29"
- Plášt Schwalbe Albert 29x2.60 Gravity Pro TLR Addix Soft radial skládací
Plášt Schwalbe Albert 29x2.60 Gravity Pro TLR Addix Soft radial skládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášt Schwalbe Albert 29x2.60 Gravity Pro TLR Addix Soft radial skládacíIhned k dodání1 559,00 Kč/ ks1 288,43 Kč bez DPH
Plášt Schwalbe Albert 29x2.60 Gravity Pro TLR Addix Soft radial skládací
Schwalbe Albert Gravity Pro 29x2.60" je navržen pro ty nejtěžší sjezdy a nejextrémnější traily. Tento plášť kombinuje dvě klíčové vlastnosti: robustní šířku 2.60" pro větší objem vzduchu a tlumení, a Gravity Pro konstrukci pro maximální odolnost proti proražení a střihu.
Jeho revoluční radiální konstrukce kostry zásadně zlepšuje jízdní vlastnosti. Plášť se dokáže lépe přizpůsobit terénu, zvětšuje kontaktní plochu a efektivněji tlumí nárazy. Získáváte tak bezkonkurenční trakci a stabilitu i v těch nejrychlejších a nejtechničtějších sekcích.
Plášť využívá osvědčenou gumovou směs ADDIX Soft, která nabízí ideální rovnováhu mezi skvělým gripem, tlumením a životností. Je vhodný pro použití na předním i zadním kole v gravity disciplínách.
Plášť je v provedení Evolution Line, je Tubeless Ready (TLR) a s označením E-Bike Ready 50 je homologován pro použití na rychlých elektrokolech do 50 km/h.
Technická Specifikace
| Parametr | Specifikace |
| Model | Schwalbe Albert Gravity Pro |
| EAN | 4026495945189 |
| Katalogové číslo | 11654592 |
| Typ pláště | Skládací |
| Linie | Evolution Line |
| Určení | Downhill, Gravity, Hard Enduro |
| Provedení | Tubeless Ready (TLR) |
| Konstrukce kostry | Radiální (Gravity Pro) |
| Směs | ADDIX Soft |
| Ochrana proti defektu | Gravity Pro |
| E-Bike Ready | Ano, 50 km/h (E-50) |
| ETRTO Rozměr | 65-622 |
| Palcový Rozměr | 29" x 2.60" |
| Maximální Tlak | Max. 2.6 Bar (Max. 38 PSI) |
| Maximální Zatížení | 115 kg při max. tlaku |
| Hustota kostry (EPI) | 67 |
| Váha (Cca) | 1350 g |
| Patka | Kevlar |
