- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Duše na horská a krosová kola
- Duše 29"
- Plášť Schwalbe Albert 29x2.50 Trail Pro TLR Addix UltraSoft radial skládací
Plášť Schwalbe Albert 29x2.50 Trail Pro TLR Addix UltraSoft radial skládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Albert 29x2.50 Trail Pro TLR Addix UltraSoft radial skládacíIhned k dodání1 499,00 Kč/ ks1 238,84 Kč bez DPH
Plášť Schwalbe Albert 29x2.50 Trail Pro TLR Addix UltraSoft radial skládací
Schwalbe Albert Trail Pro je stvořen pro technické traily a Enduro jízdu, kde je klíčová nízká váha, ale zároveň nekompromisní přilnavost. Tato varianta 29x2.50" s technologií ADDIX Ultra Soft je nejlepší volbou na přední kolo pro maximální kontrolu v kluzkém terénu.
Verze Trail Pro je lehčí a agilnější než verze Gravity Pro, přičemž stále nabízí vysokou ochranu proti proražení díky zesílené kostře.
Radiální konstrukce kostry je revoluční prvek, který plášti umožňuje zvětšit kontaktní plochu a přesněji se deformovat, což přináší o 30 % větší kontaktní plochu pro bezkonkurenční trakci a tlumení nerovností. Plášť se doslova "přisaje" k terénu, což dává pocit absolutní jistoty.
Směs ADDIX Ultra Soft je nejměkčí a nejpřilnavější směsí od Schwalbe, zajišťující excelentní adhezi a tlumicí vlastnosti za každého počasí.
Technická Specifikace
| Parametr | Specifikace |
| Model | Schwalbe Albert Trail Pro |
| EAN | 4026495945561 |
| Katalogové číslo | 11654604 |
| Typ pláště | Skládací (Folding) |
| Linie | Evolution Line |
| Určení | Enduro, Trail, All-Mountain |
| Provedení | Tubeless Ready (TLR) |
| Konstrukce kostry | Radiální (Trail Pro) |
| Směs | ADDIX Ultra Soft |
| Ochrana proti defektu | Trail Pro |
| E-Bike Ready | Ano, 50 km/h (E-50) |
| ETRTO Rozměr | 63-622 |
| Palcový Rozměr | 29" x 2.50" |
| Maximální Tlak | Max. 2.6 Bar (Max. 38 PSI) |
| Maximální Zatížení | 115 kg při max. tlaku |
| Hustota kostry (EPI) | 67 |
| Váha (Cca) | 1180 g |
| Patka | Kevlar |
