- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Komponenty pro horské kolo
- Pláště na horské kolo
- Pláště 27,5"
- Plášť Schwalbe Albert 27.5x2.60 GRAVITY PRO TLR Addix Soft radial skládací
Plášť Schwalbe Albert 27.5x2.60 GRAVITY PRO TLR Addix Soft radial skládací
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Plášť Schwalbe Albert 27.5x2.60 GRAVITY PRO TLR Addix Soft radial skládacíIhned k dodání1 559,00 Kč/ ks1 288,43 Kč bez DPH
Plášť Schwalbe Albert 27.5x2.60 GRAVITY PRO TLR Addix Soft radial skládací
Schwalbe Albert Trail Pro v rozměru 29x2.50", v Evolution Line, který je navržen pro ty nejnáročnější jezdce a terény. Je to ideální volba na přední kolo pro Enduro, Gravity a Downhill, kde zaručuje bezkonkurenční kontrolu a bezpečnost.
Základem je revoluční radiální konstrukce kostry, která odlišuje tento plášť od konkurence. Díky ní se plášť dynamicky přizpůsobuje povrchu, zvyšuje kontaktní plochu až o 30 % a dokonale filtruje nerovnosti. Plášť se tak doslova "přisaje" k terénu, což maximalizuje trakci a zlepšuje jistotu v kritických zatáčkách a sjezdech.
Plášť využívá nejměkčí gumovou směs ADDIX Ultra Soft. Tato směs je navržena pro maximální grip a tlumení nárazů, které jsou nezbytné pro jízdu v extrémních podmínkách, jako jsou mokré kořeny, kameny a sypké sjezdy.
Technická Specifikace
| Parametr | Specifikace |
| Model | Schwalbe Albert Trail Pro |
| EAN | 4026495945264 |
| Katalogové číslo | 11654602 |
| Typ pláště | Skládací |
| Linie | Evolution Line |
| Určení | Trail, Enduro, Downhill |
| Provedení | Tubeless Ready (TLR) / Tubeless Easy |
| Technologie kostry | Radiální |
| Směs | ADDIX Ultra Soft |
| Ochrana proti defektu | Trail Pro |
| E-Bike Ready | Ano, 50 km/h (E-50) |
| ETRTO Rozměr | 64-622 |
| Palcový Rozměr | 29" x 2.50" |
| Maximální Tlak | Max. 2.6 Bar (Max. 38 PSI) |
| Maximální Zatížení | 115 kg při max. tlaku |
| Hustota kostry (EPI) | 67 |
| Váha (Cca) | 1180 g |
| Patka | Kevlar |
