- CYKLISTIKA
- SPORT
- Úvod
- Jízdní kola a rámy
- Horská kola
- Horská kola 29"
- Horské kolo Leader Fox Jasper 29 army zelená 2026 20
Horské kolo Leader Fox Jasper 29 army zelená 2026 20
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
Horské kolo Leader Fox Jasper 29 army zelená 2026 20Odesíláme do 48 hodin10 800,00 Kč/ ks8 925,62 Kč bez DPH
Horské kolo Leader Fox Jasper 29 army zelená 2026
Horské kolo Leader Fox JASPER 29" představuje efektivní stroj pro cyklisty, kteří hledají stabilitu velkých kol a komfort při jízdě v terénu. Model s 29palcovými koly vyniká schopností hladce překonávat nerovnosti a udržovat rychlost na zpevněných i nezpevněných cestách.
Hliníkový rám Aluminium Superlite s technologií Double Butted zajišťuje nízkou hmotnost, což usnadňuje manipulaci s kolem v technických pasážích. Odpružená vidlice ZOOM FORGO se zdvihem 80 mm se stará o tlumení otřesů při jízdě po lesních cestách či polních stezkách. Bezpečné brzdění mají na starosti mechanické kotoučové brzdy, které nabízejí stabilní výkon a nenáročnou údržbu.
Systém řazení Shimano 3x7 poskytuje širokou škálu převodů pro různorodé profily tratí. Širší pláště CST o rozměru 2,35" zaručují jistý záběr a stabilitu v měkčím terénu. Kolo je navrženo a kompletně montováno v České republice, což potvrzuje vysoký standard zpracování.
Technická specifikace
| Komponent / Systém | Parametr |
| Rám | ALUMINIUM SUPERLITE, DOUBLE BUTTED |
| Vidlice | ZOOM FORGO, zdvih 80 mm |
| Brzdy | Kotoučové mechanické, rotor Ø 160 mm |
| Převody | 21 rychlostí (3x7) |
| Kliky | PROWHEEL BURNER 301-N, 42/32/22T, 170 mm |
| Přehazovačka | SHIMANO ALTUS RD-M310-L |
| Přesmykač | SHIMANO TOURNEY FD-TZ500 |
| Řazení | SHIMANO ST-EF41 (páčkové) |
| Kazeta | 7 rychlostí, 11-34T |
| Pláště | CST 29 x 2,35" |
| Řídítka | Hliníková, šířka 720 mm, prohnutí 30 mm |
| Nosnost / Hmotnost | 120 kg / 15,5 kg |
Kolo je dodáváno z 85% složené v kartónové krabici. V opačném případě by nebyla možná jeho expedice. Jediné co je potřeba namontovat jsou řídítka, pedály, sedlo a přední kolo. Z kapacitních důvodů kola před expedicí neseřizujeme, jelikož bychom nebyli schopni kola dodat v krátké dodací lhůtě, u skladových kol do druhého dne. Samozřejmě na přání zákazníka je možné kolo ZDARMA plně seřídit, je však nutné očekávat zpoždění expedice až 3 pracovní dny. Pokud si přejete kolo seřídit, prosíme uvádějte tuto informaci do poznámky.
Jako dárek od nás obdržíte sadu blikaček a reflexní pásek zdarma pro Vaší větší bezpečnost! Máte obavy ze zaslání jízdního kola? S námi se bát ničeho nemusíte, kola zasíláme v pevných kartónových krabicích, které jsou vždy opatřeny etiketou "KŘEHKÉ". 





